nigdy nie przestawaj

Wpisy

 • wtorek, 03 września 2013
  • Re - ocenie gazety roku zniknie

   Fairfax przyszłości " zapowiedzi z drugiej Australii Fairfax największym wydawcą gazety jest ogromny wiadomości w Australii , a bardzo istotne w kontekście globalnym mediów.

   Wczoraj

   był pracowity dzień mediów dla mnie, robi wywiady dla SBS World News i ABC24 Aktualności , jak również liczba stacji radiowych , z powodu moich wcześniejszych prognoz wyginięcia gazet . Mój Timeline Extinction Gazeta została uruchomiona w październiku 2010 roku , na czas się w mediach głównego nurtu , w ponad 30 krajach i jest postrzegane przez ponad 1.000.000 czytelników w ciągu tygodnia .


   Newspaper_Timeline_front.gif

     Kliknij na zdjęcie, aby pobrać pełną ramy

   Ostatnio byłem ponowne rozważenie niektórych wyginięciem prognoza pochodzi z wielu krajów , zwłaszcza po mojej ostatniej europejskiej trasy mówienia . Komunikaty Fairfax dziś znacznie przesunąć do przodu prawdopodobną utratę aktualności -on- papieru jako znaczącego formatu mediów , w rzeczywistości sprawiają 2022 wydają sięnadzwyczaj optymistyczne timespan do gazet , aby przetrwać w Australii.

   Oto tylkoniektóre z istotnych kwestii i perspektyw wynikających z ruchów Fairfax jest .

   Dobrze jest zobaczyć śmiałe ruchy , ale za późno

   Biorąc pod uwagę obecne trendy dochodów, poziom zadłużenia i pojawiających alternatyw wiadomości , Fairfax musiała podjąć dramatyczną akcję , aby przetrwać . Over- extended chęć wierzyć , że istniejące modele informacyjne mogą być utrzymane oznacza, że ​​wiele możliwości zostały utracone , aby zmienić firmę.

   " digital najpierw " polityka sugeruje news- na - papier szybko staną się niszowe

   Fairfax państwa będzie miał "Digital pierwszy model redakcyjnych " . Ogłoszenie zamkniętych pras drukarskich i przejście do brukowca formatu jest częścią tej zmiany. W drodze , aby w końcu zatrzymać drukowanie ich główne tytuły czasopism , jesteśmy prawdopodobnie świadkami weekendowe wydanie tylko modelu . New Orleans Picayune - Times niedawno przesunięty do drukowania trzy dni w tygodniu . Dla tytułów w Fairfax metropolitalnych , drukowanie raz w tygodniu będą trwałe przez ładnych parę lat . Inne modele , gdzie news- na - papier może przetrwać są w publikacjach bardzo regionalnych , znowu często rzadziej.

   Paywalls

   mają większe szanse na sukces w Australii niż w wielu innych krajach,

   Ponieważ Australia jest jednym z najbardziej skoncentrowanych rynkach mediów na świecie, gdzienajwiększym graczem , Aktualności Limited, już przyjętego paywalls dlaAustralii , jest szansa na paywall Fairfaxa planów na sukces w jakiejś formie . Nie ma wątpliwości, Fairfax musi spróbować paywalls i ich zamierzone podejście odmierzonej , model lekko porowatej najprawdopodobniej pracować . To pozwoli im eksperymentować i zobaczyć , w jakim stopniu i jakie treści ładowania treści jest opłacalne .

   Są jeszcze szanse na wysokiej jakości , różnorodne wiadomości i publicystyka rozkwitać

   Istnieje znacznie więcej możliwości w formie wiadomości niż sugerowane przez Fairfaxa i Aktualności " nieszczęść . Istniejącej infrastruktury , zadłużenie , mentalności i procesy informacyjne są ogromne zobowiązania w prosperuje w bardzo różnym krajobraz wyłania wiadomości. Ci, skrępowane przez tego bagażu mogą często rywalizować w nowym krajobrazie. Oczywiście o 20 proc cięcia w redakcji od głównego wydawcy ma znaczący wpływ na liczbę dziennikarzy przednich linii . Mimo, że jest bardzo mało prawdopodobne, że Fairfax pójdą strażnikiem prowadzenie kierunku " otwartym dziennikarstwa " , w rzeczywistości jest to , że tradycyjne modele dziennikarstwa śledczego nie są tak dobre lub równie skuteczne jak rozproszonych zespołów oraz utalentowanych, doświadczonych dziennikarzy i redaktorów z wielu autorów, spostrzeżeń . Choćszczegółowy kształt nie jest jasne , uważam, że przenoszą się do bardziej zróżnicowanego wiadomości i mediów , w którym środki reputacji serwisów informacyjnych i dziennikarzy pozwoli głosy poza tradycyjne marek medialnych prosperować .

   Organizacje Aktualności

   nie jest jeszcze martwy

   Fairfax i jej rówieśnicy są w stanie bardzo trudne , a bez wątpienia uznają. Jednak wierzę, będziemy mieć jeszcze bogatszy i bardziej zróżnicowany krajobraz mediów informacyjnych w najbliższych latach , niż my dzisiaj . Podczas gdy duże przedsiębiorstwa aktualności dnia dzisiejszego mają bagaż w ich zadłużenia , infrastruktury oraz myślenia , nadal są w lepszej pozycji niż ktokolwiek inny , aby dominującym elementem krajobrazu wiadomości jutra , jeśli będą działać zdecydowanie. Jeśli wyraźnie uznać, że news- na - papier nie jest przyszłość i szybko zmienić na zupełnie innym krajobrazie wiadomości jutro, mogą jeszcze zrobić dobrze . To nie jest ( bardzo ) za późno .

   Ross Dawson jest uznawane na całym świecie jako wiodący futurysta , przedsiębiorca, mówcą , doradcą strategicznym , i autor . Jego Trendy w blogu Networks życia jest uznana za jedną z najlepszych blogów biznesowych na świecie .

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   ourbatterys
   Czas publikacji:
   wtorek, 03 września 2013 05:03
  • telefonów komórkowych poziom promieniowania

   telefon komórkowy w SAR , lub jego Specific Absorption Rate , jestmiarą ilości fal radiowych ( RF) energii pochłoniętej przez ciało człowieka podczas korzystania z telefonu. Wszystkie telefony komórkowe emitują energię RF iSAR w zależności od modelu telefonu.

   telefonu do otrzymania certyfikatu FCC i będą sprzedawane w Stanach Zjednoczonych , jego maksymalny poziom SAR muszą być 1,6 wata na kilogram . W Europiepoziom jest ograniczona do 2 watów na kilogram , podczas gdy Kanada pozwala maksymalnie 1,6 wata na kilogram .

   poziom SAR wymienione w naszych wykresów reprezentuje najwyższy poziom SAR mierzone z telefonem obok ucha przetestowany przez Federalną Komisję Łączności . Należy pamiętać, że jest to możliwe, na poziomie SAR różnią się między różnymi zespołami transmisji (sam telefon może korzystać z wielu zespołów w trakcie rozmowy telefonicznej ) oraz, że różne jednostki badawcze mogą otrzymać różne wyniki. Ponadto, jest to możliwe, wyniki będą się różnić między różnymi modelami tego samego telefonu - tak jak w przypadku telefonu , który jest oferowany przez wielu przewoźników . CNET wymienia ekspozycję na połączenia głosowe tylko ;SAR do wykorzystania danych może się różnić . Różni producenci często mają różne metody badań , niektóre trzymać 2cm telefonu z dala od ciała , podczas gdy niektóre zalecane trzymając go na około 25 mm od hotelu. Zajrzyj próbkowanie instrukcje obsługi dla niektórych zaleceń.

   Ważne jest, aby pamiętać, że w publikacji tej listy , jesteśmy w żaden sposób nie implikuje , że korzystanie z telefonów komórkowych jest szkodliwe dla zdrowia . Badania obfituje , ale nadal nie jest ostateczny i dowodów rzeczowych, czy telefony komórkowe powodują negatywne skutki zdrowotne u ludzi. Podczas gdy niektóre badania wykazały możliwy związek pomiędzy długoterminową ( 10 lat lub dłużej) korzystanie z telefonów komórkowych a nowotworami mózgu , zmniejszenie liczby plemników i innych dolegliwości , inne badania wykazały, nie powoduje takich skutków . Nauka będzie kontynuowana, i będziemy nadal monitorować wyniki , ale może to potrwać lata wyczerpujących badań, zanim badania rzeczywiście niczego udowodnić ( jeśli kiedykolwiek zrobić ) .

   Jeśli jesteś zaniepokojony ograniczając SAR ekspozycji , można podjąć kilka prostych kroków . Można tekst zamiast wprowadzania połączenie głosowe , należy użyć zestawu głośnomówiącego lub zestawu słuchawkowego Jeśli to możliwe, i nosić telefon przynajmniej 1 cal od ciała ( upewniając się, że antena jest skierowana w kierunku od siebie ) . Jeśli jesteś w ciąży , należy unikać noszenia telefonu w brzuchu . Niektórzy badacze również przestrzec przed użyciem telefonu w miejscach o słabym sygnale , ponieważ telefony emitują więcej promieniowania elektromagnetycznego w tamtych czasach . Dzieci, które mają mniejsze i cieńsze czaszki , powinny ograniczyć korzystanie z telefonów komórkowych i osób w każdym wieku , nie powinien spać z aktywnego telefonu przy łóżku lub pod poduszką .

   Zakup telefonu z niższej SAR może czujesz się bardziej komfortowo , ale nie ma gwarancji , że jest to bezpieczniejsze . Ponadto, w trakcie rozmowytelefon nie może dotrzeć do wyszczególnionego SAR iSAR mogą się stale zmieniać w zależności od kilku czynników .

   Jeśli telefon nie ma na liście ( klienci w USA ) i zakupienia go w ciągu ostatnich kilku lat można znaleźć w instrukcji obsługi . Alternatywnie, można zwrócić się do SAR informacje z FCC, producenta, lub ze swoim operatorem . Musisz numer modelu i numer FCC ID , który jest zazwyczaj - ale nie zawsze - wymienione w instrukcji obsługi lub pod akumulatorem telefonu (musisz pop out baterii ) . Będziemy nadal aktualizować listę jak nowe telefony są ogłaszane . Aby uzyskać więcej informacji , zapoznaj się z FCC, Food And Drug Administration , lub Environmental Working Group .

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   ourbatterys
   Czas publikacji:
   wtorek, 03 września 2013 05:02
  • Re - ocenie gazety roku zniknie

   Fairfax przyszłości " zapowiedzi z drugiej Australii Fairfax największym wydawcą gazety jest ogromny wiadomości w Australii , a bardzo istotne w kontekście globalnym mediów.

   Wczoraj

   był pracowity dzień mediów dla mnie, robi wywiady dla SBS World News i ABC24 Aktualności , jak również liczba stacji radiowych , z powodu moich wcześniejszych prognoz wyginięcia gazet . Mój Timeline Extinction Gazeta została uruchomiona w październiku 2010 roku , na czas się w mediach głównego nurtu , w ponad 30 krajach i jest postrzegane przez ponad 1.000.000 czytelników w ciągu tygodnia .


   Newspaper_Timeline_front.gif

     Kliknij na zdjęcie, aby pobrać pełną ramy

   Ostatnio byłem ponowne rozważenie niektórych wyginięciem prognoza pochodzi z wielu krajów , zwłaszcza po mojej ostatniej europejskiej trasy mówienia . Komunikaty Fairfax dziś znacznie przesunąć do przodu prawdopodobną utratę aktualności -on- papieru jako znaczącego formatu mediów , w rzeczywistości sprawiają 2022 wydają sięnadzwyczaj optymistyczne timespan do gazet , aby przetrwać w Australii.

   Oto tylkoniektóre z istotnych kwestii i perspektyw wynikających z ruchów Fairfax jest .

   Dobrze jest zobaczyć śmiałe ruchy , ale za późno

   Biorąc pod uwagę obecne trendy dochodów, poziom zadłużenia i pojawiających alternatyw wiadomości , Fairfax musiała podjąć dramatyczną akcję , aby przetrwać . Over- extended chęć wierzyć , że istniejące modele informacyjne mogą być utrzymane oznacza, że ​​wiele możliwości zostały utracone , aby zmienić firmę.

   " digital najpierw " polityka sugeruje news- na - papier szybko staną się niszowe

   Fairfax państwa będzie miał "Digital pierwszy model redakcyjnych " . Ogłoszenie zamkniętych pras drukarskich i przejście do brukowca formatu jest częścią tej zmiany. W drodze , aby w końcu zatrzymać drukowanie ich główne tytuły czasopism , jesteśmy prawdopodobnie świadkami weekendowe wydanie tylko modelu . New Orleans Picayune - Times niedawno przesunięty do drukowania trzy dni w tygodniu . Dla tytułów w Fairfax metropolitalnych , drukowanie raz w tygodniu będą trwałe przez ładnych parę lat . Inne modele , gdzie news- na - papier może przetrwać są w publikacjach bardzo regionalnych , znowu często rzadziej.

   Paywalls

   mają większe szanse na sukces w Australii niż w wielu innych krajach,

   Ponieważ Australia jest jednym z najbardziej skoncentrowanych rynkach mediów na świecie, gdzienajwiększym graczem , Aktualności Limited, już przyjętego paywalls dlaAustralii , jest szansa na paywall Fairfaxa planów na sukces w jakiejś formie . Nie ma wątpliwości, Fairfax musi spróbować paywalls i ich zamierzone podejście odmierzonej , model lekko porowatej najprawdopodobniej pracować . To pozwoli im eksperymentować i zobaczyć , w jakim stopniu i jakie treści ładowania treści jest opłacalne .

   Są jeszcze szanse na wysokiej jakości , różnorodne wiadomości i publicystyka rozkwitać

   Istnieje znacznie więcej możliwości w formie wiadomości niż sugerowane przez Fairfaxa i Aktualności " nieszczęść . Istniejącej infrastruktury , zadłużenie , mentalności i procesy informacyjne są ogromne zobowiązania w prosperuje w bardzo różnym krajobraz wyłania wiadomości. Ci, skrępowane przez tego bagażu mogą często rywalizować w nowym krajobrazie. Oczywiście o 20 proc cięcia w redakcji od głównego wydawcy ma znaczący wpływ na liczbę dziennikarzy przednich linii . Mimo, że jest bardzo mało prawdopodobne, że Fairfax pójdą strażnikiem prowadzenie kierunku " otwartym dziennikarstwa " , w rzeczywistości jest to , że tradycyjne modele dziennikarstwa śledczego nie są tak dobre lub równie skuteczne jak rozproszonych zespołów oraz utalentowanych, doświadczonych dziennikarzy i redaktorów z wielu autorów, spostrzeżeń . Choćszczegółowy kształt nie jest jasne , uważam, że przenoszą się do bardziej zróżnicowanego wiadomości i mediów , w którym środki reputacji serwisów informacyjnych i dziennikarzy pozwoli głosy poza tradycyjne marek medialnych prosperować .

   Organizacje Aktualności

   nie jest jeszcze martwy

   Fairfax i jej rówieśnicy są w stanie bardzo trudne , a bez wątpienia uznają. Jednak wierzę, będziemy mieć jeszcze bogatszy i bardziej zróżnicowany krajobraz mediów informacyjnych w najbliższych latach , niż my dzisiaj . Podczas gdy duże przedsiębiorstwa aktualności dnia dzisiejszego mają bagaż w ich zadłużenia , infrastruktury oraz myślenia , nadal są w lepszej pozycji niż ktokolwiek inny , aby dominującym elementem krajobrazu wiadomości jutra , jeśli będą działać zdecydowanie. Jeśli wyraźnie uznać, że news- na - papier nie jest przyszłość i szybko zmienić na zupełnie innym krajobrazie wiadomości jutro, mogą jeszcze zrobić dobrze . To nie jest ( bardzo ) za późno .

   Ross Dawson jest uznawane na całym świecie jako wiodący futurysta , przedsiębiorca, mówcą , doradcą strategicznym , i autor . Jego Trendy w blogu Networks życia jest uznana za jedną z najlepszych blogów biznesowych na świecie .

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   ourbatterys
   Czas publikacji:
   wtorek, 03 września 2013 05:00
  • telefonów komórkowych poziom promieniowania

   telefon komórkowy w SAR , lub jego Specific Absorption Rate , jestmiarą ilości fal radiowych ( RF) energii pochłoniętej przez ciało człowieka podczas korzystania z telefonu. Wszystkie telefony komórkowe emitują energię RF iSAR w zależności od modelu telefonu. 
   telefonu do otrzymania certyfikatu FCC i będą sprzedawane w Stanach Zjednoczonych , jego maksymalny poziom SAR muszą być 1,6 wata na kilogram . W Europiepoziom jest ograniczona do 2 watów na kilogram , podczas gdy Kanada pozwala maksymalnie 1,6 wata na kilogram . 
   poziom SAR wymienione w naszych wykresów reprezentuje najwyższy poziom SAR mierzone z telefonem obok ucha przetestowany przez Federalną Komisję Łączności . Należy pamiętać, że jest to możliwe, na poziomie SAR różnią się między różnymi zespołami transmisji (sam telefon może korzystać z wielu zespołów w trakcie rozmowy telefonicznej ) oraz, że różne jednostki badawcze mogą otrzymać różne wyniki. Ponadto, jest to możliwe, wyniki będą się różnić między różnymi modelami tego samego telefonu - tak jak w przypadku telefonu , który jest oferowany przez wielu przewoźników . CNET wymienia ekspozycję na połączenia głosowe tylko ;SAR do wykorzystania danych może się różnić . Różni producenci często mają różne metody badań , niektóre trzymać 2cm telefonu z dala od ciała , podczas gdy niektóre zalecane trzymając go na około 25 mm od hotelu. Zajrzyj próbkowanie instrukcje obsługi dla niektórych zaleceń. 
   Ważne jest, aby pamiętać, że w publikacji tej listy , jesteśmy w żaden sposób nie implikuje , że korzystanie z telefonów komórkowych jest szkodliwe dla zdrowia . Badania obfituje , ale nadal nie jest ostateczny i dowodów rzeczowych, czy telefony komórkowe powodują negatywne skutki zdrowotne u ludzi. Podczas gdy niektóre badania wykazały możliwy związek pomiędzy długoterminową ( 10 lat lub dłużej) korzystanie z telefonów komórkowych a nowotworami mózgu , zmniejszenie liczby plemników i innych dolegliwości , inne badania wykazały, nie powoduje takich skutków . Nauka będzie kontynuowana, i będziemy nadal monitorować wyniki , ale może to potrwać lata wyczerpujących badań, zanim badania rzeczywiście niczego udowodnić ( jeśli kiedykolwiek zrobić ) . 
   Jeśli jesteś zaniepokojony ograniczając SAR ekspozycji , można podjąć kilka prostych kroków . Można tekst zamiast wprowadzania połączenie głosowe , należy użyć zestawu głośnomówiącego lub zestawu słuchawkowego Jeśli to możliwe, i nosić telefon przynajmniej 1 cal od ciała ( upewniając się, że antena jest skierowana w kierunku od siebie ) . Jeśli jesteś w ciąży , należy unikać noszenia telefonu w brzuchu . Niektórzy badacze również przestrzec przed użyciem telefonu w miejscach o słabym sygnale , ponieważ telefony emitują więcej promieniowania elektromagnetycznego w tamtych czasach . Dzieci, które mają mniejsze i cieńsze czaszki , powinny ograniczyć korzystanie z telefonów komórkowych i osób w każdym wieku , nie powinien spać z aktywnego telefonu przy łóżku lub pod poduszką . 
   Zakup telefonu z niższej SAR może czujesz się bardziej komfortowo , ale nie ma gwarancji , że jest to bezpieczniejsze . Ponadto, w trakcie rozmowytelefon nie może dotrzeć do wyszczególnionego SAR iSAR mogą się stale zmieniać w zależności od kilku czynników . 
   Jeśli telefon nie ma na liście ( klienci w USA ) i zakupienia go w ciągu ostatnich kilku lat można znaleźć w instrukcji obsługi . Alternatywnie, można zwrócić się do SAR informacje z FCC, producenta, lub ze swoim operatorem . Musisz numer modelu i numer FCC ID , który jest zazwyczaj - ale nie zawsze - wymienione w instrukcji obsługi lub pod akumulatorem telefonu (musisz pop out baterii ) . Będziemy nadal aktualizować listę jak nowe telefony są ogłaszane . Aby uzyskać więcej informacji , zapoznaj się z FCC, Food And Drug Administration , lub Environmental Working Group . 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   ourbatterys
   Czas publikacji:
   wtorek, 03 września 2013 05:00
  • Jak prasa pracy

     Gazeta jak wiemy prawdopodobnie powinien być martwy . Rozpowszechnianie Mass informacji dostosowany do ery cyfrowej w niezwykły sposób : w blogi , tweety , Aktualności e-maile, dostosowanych treści i internetowych wydań gazet , które kiedyś ogłosić ich do odbiorcy w zasięgu ręki . Inkstained W 2010 roku, po raz pierwszy w historii, więcej ludzi , ale ich nowości online niż w druku [Źródło: Mirkinson ]. Powolny spadek dziennego papieru , przez wiele lat , wydawało się nieuniknione.

     I wtedy coś dziwnego się stało. W sierpniu 2013 r., Amazon.com założyciel i ogólnie Internet miliarder Jeff Bezos kupił walczy Washington Post, jeden z najbardziej znanych gazet w Stanach Zjednoczonych [Źródło: Associated Press ] . I nagle zastanawiasz się, czy doniesienia o śmierci gazet mogą być mocno przesadzone .

     Gazety, mimo wszystko, sąoryginalną formą szerokopasmowej komunikacji,rozróżnienie nie zawsze ujmowane w dobie internetu . Na długo przed mieliśmy tabletek, smartfony , komputery , telewizja, radio , telefon i telegraf, gazety byłynajtańsze i najbardziej efektywny sposób na dotarcie do masowych odbiorców z wiadomości, komentarze i reklamy. Gazety, od swoich początków , jak ręcznie drukowanych " opiniotwórczych ", byłoprawdą, random -access średnich - czytelnicy mogą łatwo i szybko za pomocą różnych sekcji w gazecie , powracając do nich kilka dni lub nawet tygodni później. A ponieważ gazety "software" składa się ze wspólnego języka , posiada uniwersalną i ponadczasową jakość . Na przykład,gazeta opublikowała przed rewolucji amerykańskiej jest czytelny dzisiaj jak to było w 1775 roku .

     Jednak podczas gdy gazety od 1775 jest nadal czytelny , jest co najmniej jedna wielka różnica między tym jednym i jego odpowiednika współczesnego . Gazety mogą wrócić setki lat , aledefinicja "news , który jest zdolny do druku ," zacytować motto słynnego New York Times , nie.

   Bunt na Gumtree Newspaper   Gazety z 1775 mogą być nadal czytelny , ale nie może rozpoznać, co czytasz w wiadomościach. To były publikowane w ramach kaprysu brytyjskiego rządu kolonialnego z mało tolerancji dla swobodnego wyrażania poglądów - szczególnie radykalnych idei politycznych . Pierwsza Poprawka , część Karty Praw dodanych do Konstytucji Stanów Zjednoczonych w 1791 roku , zabrania praw ograniczających wolność prasy , w epoce królów i cesarzy , byłheretycki uwolnienie indywidualnej wolności i przerażającym wyzwaniem dla władzy państwowej . Pozostaje więc w wielu krajach dzisiaj .

   Zasady i praktyki , które regulują dzisiejsze gazety - dziennikarska obiektywność , zwięzłe pismo , z kraju i zagranicy - pojawiły się po wojnie secesyjnej . To była złota era dzienników , złoty nie tylko w ich ogromnej liczby , ale również w zyskach , które pozwoliły baronów prasowych , takich jak William Randolph Hearst i Joseph Pulitzer żyć na królewską skalę. Nigdy przedtem ani potem nie gazety sprawował tak wielkiego wpływu na amerykańską politykę i kulturę . Hearst , którego część gazety imperium przeżywa dzisiaj , był tak potężny , że jest dobro (lub winę ) do wybuchu wojny z Hiszpanią w 1898 roku .


     Wraz z rozwojem telewizyjnych wiadomości w 1960 roku , gazety obliczu groźnego konkurenta swój pierwszy , ale w dalszym ciągu odgrywać kluczową rolę w informowaniu , wyjaśniając , odkrywając i nakłaniania przez 20 wieku . Legacy Richarda Nixona bez wątpienia być zupełnie inny , gdyby nie słynny reporterów Boba Woodwarda i Carla Bernsteina i The Washington Post [Źródło: Fisher ] . Kiedy złamał Watergate historię , to sprowadzić prezydenta .

     Dzisiaj, nawet z wiadomości online obramowaniem z wersji drukowanej ,prasa jest nadalsiłą objawienia i zmiany. Kiedy National Security Administration wycieków Edward Snowden chciał ujawnić , co wie , jego pierwsza rozmowa - er , e -mail - było reporter brytyjskiego Guardiana imieniem Glenn Greenwald ( który początkowo go zignorował , częściowo dlatego, Greenwald znalezionoSnowden proces szyfrowania polegał na do komunikowania się " naprawdę denerwujące i skomplikowane " ) [ źródło: Maass ] .
     E- konkurencja i rosnące bóle bok, gazety są niczym cudowna jeśli wziąć pod uwagę , jak wiele musi się zdarzyć , w czasie krótszym niż jeden dzień, aby uzyskać gotowy produkt do rąk czytelników. Wiele różnych osób i służb przyczynić się do procesu , który przypomina rzeki z licznymi dopływami . Wśród strumieni są pięć z dzienną wagę do gazety czytelników - . News, redakcyjne , reklamy, produkcji i dystrybucji

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   ourbatterys
   Czas publikacji:
   wtorek, 03 września 2013 04:58
  • Acer Aspire V7- 582P -6673 Recenzja Ultrabook

   http://okakkus.de/acer-aspire-3000-akku

   Acer Aspire V7- 582P -6673 to smukły , laptop z obsługą multitouch , który pakuje wszystkich podstawowych funkcji systemu Windows 8 z jednym z najsilniejszych życia baterii ocen w swojej kategorii. Jednak z poniżej średniej wydajności i możliwości graficzne ,15-calowy V7 nie jest najbardziej optymalne urządzenie do oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości i gier jest .

   Acer as07b42 nowe notebooki z serii V obejmują szeroki zakres cen i specyfikacje , począwszy Aspire bardzo przystępnej V5 -121- 0452 ( tylko 299 $) i polewa się na 1,049 dolarów Aspire V7- 582PG - 6421 . ZarównoV5 i V7 klasyfikacji ( w przeciwieństwie do bardziej tradycyjnych modeli V3 ) koncentrują się na konstrukcji cienkich i lekkich przeznaczone dla różnych budżetów , a zakres notebooków w rozmiarze od 11,6 -calowy całą drogę do 15,6 cala . Choć top -end V7 funkcje1080p IPS ekran dotykowy , dedykowane 2GB nVidia GPU i podwoićschowek , nasza jednostka -recenzja V7- 582P -6673 - kroki w dół do standardowej 720p panel z zintegrowaną grafiką i zapisuje 200 dolarów w proces .

   Mimo to, nie garbić w kontekście nowoczesnych Ultrabooks głównego nurtu . Sporting Intel Core i5- 4200U Haswell CPU , 8 GB pamięci RAM DDR3 oraz zintegrowany Intel HD Graphics 4400, to prawielow-end propozycją. Plus , żywotność baterii (dzięki w dużej mierze do Haswell CPU ) zapowiada kilka niespodzianek . Ale na 849 dolarów , jak dobrze mapełny pakiet stos przed jego konkurentami ? Przejdźmy do konkretów .

   Aspire V7 as07b51 Pakiety15,6 - calowy wyświetlacz w komplecie z 10 palcami możliwości multitouch . Chociaż1366 x 768 piksel V7 brakuje ostrych rozdzielczość 1920 x 1080p VAIO serii T 15 , produkuje jasne i kolorowe obrazy .

   Każdy szczegół " Thor : The Dark World" trailer został przedstawiony obrazowo , z wojną rysach charakteru Natalie Portman do obfitości górach rozpadające i budynków . Thora bogaty, czerwona peleryna wyszła ekranie wyraźnie , podobnie jak jasne - pomarańczowe wybuchy scen akcji. V7 jest podświetlany diodami LED ekran utrzymał się , gdy oglądałem trailer na około 70 - stopniowy kąt widzenia , dzięki czemu jestniezawodne urządzenie do oglądania filmów z przyjaciółmi na kanapie .

   Acer Aspire V7While ultrabook w Acer Aspire 5315 akku Ekran jest wystarczająco dobre dla okazjonalnych streamingu , to może skorzystać z lepsza jasność . V7 produkowane średnią ocenę lux 165 , która jest wyższa niż S55t za 115 Ocena luksów , ale prawie połowawynik VAIO seria T 15 jest od 319 lux i poniżejgłównego nurtu jasność laptop średnia kategoria 200 Lux.
   Keyboard

   Acer Aspire 5741 akku pełnowymiarowa klawiatura Chiclet stylu oferuje stylową , subtelny wygląd. Klucze są całkowicie płaskie i gładkie , z miękkim w dotyku wykończenia , które nie jest w przeciwieństwie do tego, na spodzie komputera . Są one rozmieszczone wygodnie , tak aby zmniejszyć liczbę błędów literowych , i mieliśmy kilka problemów ze znalezieniem nasze łożyska podczas użytkowania. Jak w przypadku wielu notebooków 15,6 -calowych , jestosobny blok numeryczny również uwzględnione. Większość przycisków są również wystarczająco przedsiębiorstw.

   doświadczenie pisania, tymczasem nie jest tak bez skazy . Klucze niestety wyposażone w krótkie i niesatysfakcjonujące sens podróży , która czyni szybkie wpisywanienieco mniej wygodne . Ostry stop i względna łatwość udaru jednak uratować go od tego, co w przeciwnym razie być sama przeciętność .

   Wreszcieklawiatury jest podświetlany, co zawsze jest plusem. Mimo to miło , jednak istnieje tylko jedno ustawienie jasności , bez dodatkowego czujnika światła otoczenia , aby pomóc zautomatyzować swoją pracę.

   Touchpad

     Z drugiej strony , mamy kilka skarg na bardzo dobrej V7 jest Synaptics ClickPad . Nie tylko jest to łatwe na tyle duża , aby rozciągać się w szerokości ekranu ( nawet na wolniejszych ustawieniach szybkości wskaźnika ) , to także komfortowy, gładkie wykończenie , które zapewnia łatwe palcem ślizgające się po powierzchni , choć wszystko się trochę lepki , gdy każdy wilgotność wprowadza . Operacja wskaźnik jest dokładne i spójne. Gesty multitouch też poszło gładko , z pełną gamą opcji Synaptics dostępnych w oprogramowaniu sterownika . Jedyna istotna skarga mamy jestużywany: okazało się, że zintegrowane przyciski wymagajązbyt wiele wysiłku, zaniżać , co czyni je znacznie mniej wygodne niż zwykłe dotknięcie kliknąć zamiast.

   Touchscreen
   Widząc, jak tonowy wymóg znowelizowanego um08a73 dane techniczne (co wywołało gniew wielu fanów notebooka matowym ekrany ) ,Aspire V7 posiada również 10-punktowy multi- dotykowy ekran. Mamy przyjemność poinformować, że służy jako doskonały dodatek do innych metod wprowadzania danych , o szybkiej reakcji , działania precyzyjne , i dobrą obsługą gestów multi-touch . Przetestowaliśmy wejście ze wszystkimi dziesięcioma palcami jednocześnie i nie napotka żadnych problemów.

   Życie baterii

   Acer Aspire V7Despite udaje się do działu graficznego ,Acer Aspire V7 Acer Aspire 3000 akku absolutnie niszczy konkurencję , jeśli chodzi o wytrzymałość . Jego 3560 mAh 4 -cell Li- polimerowa bateria trwał 8 godzin i 13 minut na test baterii laptopa ( surfowanie poprzez Wi-Fi ) . To niemal dwukrotnie żywotność baterii na satelicie S55t i VAIO serii T 15 , która trwała tylko 04:20 i 04:21 , odpowiednio , i znacznie lepiej niż 05:30 średniej kategorii .

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   ourbatterys
   Czas publikacji:
   wtorek, 03 września 2013 04:55
 • czwartek, 22 sierpnia 2013
  • Zadziwiające Egzoplanety

   Z perspektywy planetarnej, nie ma to jak w domu - o ile nam wiadomo, co najmniej. Ziemia ma wszystko, czego potrzebujesz, aby się rozwijać: oddychająca atmosfera, obfite dostawy wody i umiarkowany klimat. Ale to nie powstrzymało nas od patrzenia na innych intrygujących planet międzygwiezdnych, niektóre z nich możemy nawet kolonizują się w odległej przyszłości. Znalezienie tych planet, zwanych egzoplanet, ponieważ oni się poza naszym układem słonecznym, to trudna praca.
     W styczniu 2012, wiedzieliśmy od ponad 700 potwierdzonych planet pozasłonecznych, dość małą liczbę, zważywszy miliardy gwiazd w naszej galaktyce. Część trudności jest to, że możemy tylko obserwować egzoplanety pośrednio, wnioskując o ich istnieniu przez sposób ich wpływ na gwiazdy krążą. Mimo to, astronomowie są coraz bardziej biegli w poszukiwaniu egzoplanet cały czas.
     Będziemy podróżować dalej i dalej od naszego układu słonecznego, aby dowiedzieć się o niektórych egzoplanety najbardziej niesamowite znaleziska.

   tak zabawne, jak to jest, aby wyobrazić sobie, odkrywania innych światów rozmieszczonych w całej galaktyce, my wszyscy sprawę, jak trudno będzie podróżować takie niesamowite odległości. Więc to ma sens tylko, że nasza pierwsza głowa międzygwiezdne podróże w kierunku planet tak blisko Ziemi, jak to możliwe. Na zaledwie 10 lat świetlnych stąd, Epsilon Eridani b jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć. Jedynym minusem tej trasy jest to, że jest to bardzo mało prawdopodobne, kandydatem do organizacji życia.
     Nie tylko to gazowy olbrzym planeta podobna do naszego Jowisza i Saturna, ale może śledzić orbitę, która przynosi go blisko i daleko od swojej gwiazdy macierzystej. Jeśli to jest w porządku, to znaczy, że nawet jeśli planeta ma księżyce naziemnej, to prawdopodobnie nie będzie w stanie znieść ekstremalne wahania temperatury, które go wraz z ekscentrycznej orbicie Epsilon Eridani b. Jednak niektórzy naukowcy twierdzą, że planeta ma bardziej regularną, orbitę kołową, a nie, co sprawia, że ​​odległe System wydaje się bardziej jak nasz - planetoid pasa i wszystko. [Źródło: NASA] Łódź   Właściwie, Epsilon Eridani jest otoczony przez dwa planetoid pasów - możliwy znak, że inne, bardziej planety podobne do Ziemi może być w pobliżu na środku tego pasa, tak jak Ziemia jest w naszym układzie słonecznym .

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   ourbatterys
   Czas publikacji:
   czwartek, 22 sierpnia 2013 12:15
 • czwartek, 15 sierpnia 2013
  • Acer Aspire 1830T Timeline X

   Acer 11,6-calowy Aspire z serii Timeline opracowała szereg silnych wykonawców poniżej 600 dolarów. Ale o ile więcej może extra Benjamin kupić? Najnowszy model w linii TimelineX 1830T, posiada nowy Intel Core i5-430UM procesor. Ten ULV CPU sprawia ultraprzenośny jedną firmy Acer z najpotężniejszych na rynku pod wielkim, dostarczając prawie 6 godzin pracy na baterii. Podoba nam się również teksturowane pokrywę i łagodne linie.

   Aspire TimelineX 1830T Acer Aspire 5740G akku jest niemal identyczny jak w Aspire One 721 netbook. Jest to ten sam smukły profil (1 do 1,1 cala cienkie), ale waży trochę więcej (2,8 kg w porównaniu do 3 funtów). Niemniej jednak, 1830T jest łatwy do przeprowadzenia, a jego moc dwurdzeniowy jest warte dodatkowych uncji kilku.

   Cieszymy się, że firma Acer porzuciła fingerprint-magnes błyszczące pokrywy w czarnym matowym okładka, nasz miał wzór na pokrywie, który przypominał poszycia diament. Wewnątrz, deck wygląda szczotkowanego aluminium. Tak jak w przypadku poprzednich modeli, klawiatura jest czarny matowy, a ramka jest błyszczący, czarny.
     Na szczęście, 1810T w Acer Aspire 6530 akku sześć-ogniwowy akumulator nie wybrzuszenie z tyłu. Zamiast tego, guzki na wyjście z dołu, odchylając systemowe pod lekkim kątem w dół w kierunku użytkownika.

   Wybór portu

   na Acer Aspire 6935G akku jest dość standardowe dla nowoczesnego netbooka lub 11-calowy ultraprzenośny notebook. Acer daje trzy porty USB 2.0, wyjście HDMI, VGA, LAN oraz gniazda audio. Jest również wyposażony w gniazdo kart SDHC na rozszerzenie pamięci wewnętrznej lub po prostu ładowanie obrazów wyłączanie aparatu podczas podróży. Ponieważ zaczynamy widzieć więcej USB 3.0 na notebooki i wiele USB 3.0 zewnętrzne dyski twarde na rynku naprawdę chcemy Acer znalazł sposób, aby umieścić co najmniej jeden port USB 3.0 w tym 900 dolarów notebooka. Oto szybka wycieczka po Aspire 1830T:

   touchpad na 1830T Acer Aspire 7720 akku jest modelem ALPS z porządku wrażliwości i niektóre irytujące lag gdy podejmowania szybkich ruchów. Większy problem jest gładką powierzchnię touchpad, który nie jest oddzielony wyraźnej linii podziału za palmrests. W efekcie łatwo jest przypadkowo przesunąć palec z powierzchni touchpada, przesuwając kursor i wtedy kursor pojawiają się w zupełnie innym miejscu, gdy palec wraca na powierzchnię touchpada. Na szczęśliwsze notatki, touchpad jest gest-zdolny modelu, dzięki czemu można korzystać z multi-gestów palcami jak "szczypta" lub "odchyl" kontrolować na ekranie powiększenia lub obracania obrazu. Dwa przyciski touchpada mają bardzo płytkie głębi po naciśnięciu i nasz przykładowy przegląd miał nierówne przyciski co spowodowało złowionych kciukiem na więcej niż jeden raz.

   Z TimelineX 1830T, Acer kontynuuje swoją linię ultraprzenośne potężnych i małych. To urządzenie wygląda dobrze i oferuje znakomitą wydajność i prawie 6 godzin wytrwałości. Jednak 699 dolarów ma nic do kichania na. Tych na budżet będzie prawdopodobnie wolą 599 dolarów wersji Core i3 z TimelineX (1830T-3505) Acer Aspire 7730 akku . Lub może ciążyć w kierunku taniej nawet dużym ekranie netbooka, jak na 499 dolarów Asus Eee PC 1201PN, który ma porównywalną wydajność graficzną, ale mniejszą żywotność baterii i moc przetwarzania. Mimo 1830T oferuje najlepsze połączenie jeszcze przenośności i mocy w projekcie 11,6-cala.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   ourbatterys
   Czas publikacji:
   czwartek, 15 sierpnia 2013 04:52
  • Jak Cranberry Bogs pracy

     Co takiego jest w tej żurawiny, która pozwala mu wzrastać i rozwijać się w bagnie? Biorąc pod uwagę Berry delikatnej natury i życiem ruby ​​czerwony blask, to trudno sobie wyobrazić, że idealnym środowiskiem dla przetrwania byłoby takie niezwykłe i trudne miejsce.
     Torfowiska są jednym z najbardziej charakterystycznych typów Ameryki Północnej mokradeł. Są dziwne ekosystemy charakteryzujące się grubym mchu torfowca, kwaśnych wód, gleby torfowe i gąbczastej, mat-jak substancji na powierzchni wody. Cranberries najlepiej rozwijają się w łóżkach w bagnie, które składają się z naprzemiennych warstw piasku, torfu, żwiru i gliny. Winorośl Cranberry produkować poziome łodygi zwane biegaczy, które mogą dorastać do sześciu stóp (1,82 m) długości i może rozprzestrzeniać się obficie na torfowisku w podłodze.
     Rośliny, które rosną w torfowiskach borykają się z szeregiem niekorzystnych warunkach, ale roślina żurawina za trwałość pozwala mu przetrwać w tym środowisku. Na przykład, żurawiny potrzebują świeżej wody, aby przetrwać. Oczywiście fakt, że składa się z wody torfowisk głównie kwasowego stanowi wyzwanie dla roślin. Na szczęście, zdrewniałe łodygi owocu są wytrzymałe, a ich małe liście mają konsystencję skóry. Dzięki temu roślina zachować jak najwięcej świeżej wody, jak to możliwe poprzez ograniczenie ilości wody użytkowej, która przechodzi przez [źródło: Johnson]. Drobne rośliny korzenie pochłaniają azot organiczny i używać, aby przetrwać, mimo niedoboru składników odżywczych w bagnie w jałowej glebie [źródło: Eck]. Co więcej, winorośl żurawiny są sprężyste - uszkodzony jeden może trwać w nieskończoność. W rzeczywistości niektóre winorośli w bagnach żurawina Massachusetts jest ponad 150 lat [źródło: CCCGA].
     Cranberries stały się poszukiwanym upraw, ponieważ są one uniwersalne i mnóstwo składników odżywczych i przeciwutleniaczy. Aby zaspokoić popyt globalny, rolnicy muszą podjąć szeroko zakrojone działania, aby utrzymać swoje torfowiska żurawiny w dziewiczym stanie, aby ich upraw silny. W tym artykule, będziemy badać dążenia rolników, aby ich owoce zdrowe przez cały rok. Będziemy również zobaczyć owoce pracy rolników raz żniw spadek przybywa.
     Na następnej stronie, my zajmiemy się bliżej tych torfowisk żurawinowy i omówić coraz istotniejszą rolę, jaką człowiek odgrywa w tworzeniu tych środowisk.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   ourbatterys
   Czas publikacji:
   czwartek, 15 sierpnia 2013 04:52
  • Acer Aspire V5-571 laptop

   Aspire V5-571 Acer Aspire 1410 akku jest utylitarne zewnętrzne wykonane z powłoką antyodblaskową ciemnoszary plastik . Czuje reasonbly gruby, ale jest ciągłym przypomnieniem faktu, że jest to notebook budżetu. Design-mądry, nie ma prawie nic wyróżniające wyjątkiem obudowy jest mniejsza niż cal grubości. Jestem wdzięczny, że nie ma błyszczący plastik (z wyjątkiem powierzchni wyświetlacza, oczywiście).

   ubrany w czarny plastik, Acer Aspire V5-571-6869 Acer Aspire 3690 akku jest odporny fingerprint , ale konstrukcja jest tak porywający jak wykładu rachunkowości. Top wieka sport logo Acer srebro, które znajduje się również na przedniej ściance bezpośrednio pod wyświetlaczem. Wnętrze też jest cały czarny. Jedyną wskazówkę koloru jest przycisk zasilania, który świeci na niebiesko, gdy system jest włączony.

   Na plus, Acer V5-571 jest bardzo cienki i lekki dla budżetu 15-calowy notebook. Mierzy 15 x 9,96 x 0,83 - 0,91 cm i waży 5,1 kg, co sprawia, że ​​jaśniejsze niż Dell Inspiron 15R 5520 (14,9 x 9,9 x 1,2 - 1,3 cm i 6 funtów) i Sony VAIO E Series 15 (14,7 x 10 x 1 - 1,32 cala i 5,4 funtów). HP Pavilion g6t-2000 jest prawie tak lekki jak to Acer 5,2, ale jest znacznie grubsza na 1,4 cala.

   V5-571 Acer Aspire 3810T akku ma 15,6-calowy, podświetlany diodami LED ekran o standardowej rozdzielczości 1366 x 768. Ogólnie rzecz biorąc, nie byliśmy zbyt zadowoleni z wyświetlacza. Kiedy oglądałem zwiastun "Skyfall" w rozdzielczości 720p, kolory takie jak czerwony w Union Jack wyglądał wyprane. Błyszczący wyświetlacz też wyrzucony z powrotem wiele refleksji, ale kąty widzenia są dość szerokie.

   Korzystanie nasz światłomierz, wyświetlacz Aspire V5-571 jest zarejestrowany odczyt jasności 171 luksów, czyli około 100 lux poniżej średniej. To widocznych jest jeszcze jaśniejsze niż VAIO E15 (141) i pawilon g6t-2000 (160 luksów), choć Inspiron 15R ząbkiem nieco wyższa 198 lux.

   V5-571 w Acer Aspire 4810T akku głośniki są montowane na dole, w wyniku, dźwięk stał się przytłumiony gdy wprowadzane do systemu w naszej kolanach. Głośniki otrzymać impuls z Dolby Advanced Audio, która zapewnia wyrównania dla dostosowywania ustawień dźwięku, jak również mini panel sterowania z trzech zoptymalizowanych ustawień:. Film, muzykę i gry

   Movie

   było łatwo najlepsze ustawienie do słuchania muzyki. Kiedy słuchaliśmy Quincy Jonesa "Dusza Bossa Nova" na tym poziomie, niskie i wysokie tony fletu były wyraźnie słyszalne i oboje są jasne, wyraźne i zrównoważony. Kiedy słuchaliśmy "Smells Like Teen Spirit" Nirvany w sprawie o ustawienia muzyki, Kurt Cobain wokal brzmiał puste i bas brzmiał słabo. Wszystko słuchaliśmy z ustawieniem gry brzmiał zniekształcony.

   V5-571 Acer Aspire 5542 akku ma wszystkie jego portów znajduje się po lewej stronie obudowy , niekorzystne dla osób leworęcznych. Jest zwykły zestaw portów, w tym jednym portem USB 3.0 SuperSpeed. Brak portów z tyłu na notebooka i jedynym portem na przedniej krawędzi jest czytnik kart. Opisy obraz poniżej wymienione są od lewej do prawej.

   Jest pełny rozmiar "Chiclet" klawiatury styl z dedykowanym klawiatury numerycznej, że nie wszystko, co przyjemne do pisania na. Dotyk musi być bardziej atrakcyjne, teraz to nie ma ochoty na nic, ale plastik. Miałem problemy dokładności, jak również, że jest szansa klawiszy nie zarejestruje jeśli klucze nie są całkowicie, do dna ich podróży. W 2/3 rozmiar klawiszy klawiatury numerycznej się trochę przyzwyczaić. Podświetlenie klawiatury nie jest dostępny.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   ourbatterys
   Czas publikacji:
   czwartek, 15 sierpnia 2013 04:51