nigdy nie przestawaj

Wpis

wtorek, 02 lipca 2013

Jak Air Force One działa

Air Force

jest widocznym symbolem Stanów Zjednoczonych w ogóle, a urząd prezydenta w szczególności. Gdy prezydent podróżuje za granicą lub w całym kraju, bierze jego high-tech deluxe jumbo jet z nim. W dniu 11 września, samolot prezydenta pokazał, że było o wiele więcej niż executive jet - stał się mobilny bunkier, gdy wszystkie pozycje ziemia wydawała na ataki
.   W tym artykule, zobaczymy co ustawia Air Force One od innych samolotów, a dowiemy się, co to ma do wysłania prezydenta na całym świecie. Z wszystkich rzeczy, że Air Force One niesie, to nic dziwnego, media nazywają go "latający Biały Dom."

Co to jest Air Force One?
  Większość ludzi ma ogólne pojęcie, że prezydencki samolot jest pływające biuro z różnego rodzaju urządzeń high-tech. Ale są dwa podstawowe fakty o Air Force One, że opinia publiczna nie jest świadoma.
  "Air Force One" nie jest technicznie samolot: To po prostu nazwa radiowy na każdej płaszczyźnie Sił Powietrznych USA niosącego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jak tylko kroki na pokładzie samolotu prezydenta Sił Powietrznych, że samolot jest określany jako Air Force One przez załogę i wszystkich kontrolerów ruchu lotniczego, w celu uniknięcia pomyłek z innych samolotów w okolicy. Jeśli prezydent jeździ na samolocie Army, że statek powietrzny jest Army One, a gdy wsiada jego specjalistycznego helikoptera, że ​​jednostka jest Marine One. Cywile na ogół odnoszą się do samej płaszczyźnie fizycznej, jak Air Force One, oczywiście, i będziemy w tym artykule też.
  Obecnie istnieją właściwie dwa samoloty, które regularnie latają pod tą nazwą - prawie identyczne Boeing 747-200B odrzutowców. Samoloty sami są oznaczone VC-25A, o numerach ogonowych 28000 i 29000.
  Te dwie płaszczyzny mają taką samą ogólną strukturę jak zwykły Boeing 747-200B i możliwości podobne. Są prawie tak wysoki jak sześcio piętrowego budynku, a oni tak długo, jak bloku miasta. Każdy ma cztery General Electric CF6-80C2B1 silniki odrzutowe, które zapewniają 56.700 funtów utopił kawałek. Prędkość maksymalna wynosi pomiędzy 630 i 700 mil na godzinę i maksymalny pułap (jak wysoko samolot może latać) to 45100 metrów. Każdy samolot przewozi 53.611 galonów paliwa i waży 833.000 funtów w pełni załadowane do misji dalekiego zasięgu. Z pełnym bakiem, samolot może latać w połowie drogi dookoła świata.
  Jak normalny 747, te samoloty mają trzy poziomy. Ale w środku, samolot nie przypomina komercyjnych 747s w najmniejszym stopniu. W następnej części przyjrzymy się głównych elementów, które wyróżniają się VC-25A samoloty oprócz normalnego jetliner.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
ourbatterys
Czas publikacji:
wtorek, 02 lipca 2013 06:38

Polecane wpisy